Alt Kategoriler


Sıkma Zeytinyağı

Sıkma Zeytinyağı

Hücre ve dokuların yaşam sıvısı kabul edilen yağlar, bir insanın yaşamını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin de kaynağıdır. Soğuk sıkı..

250,00TL
ARDIÇ YAĞI

ARDIÇ YAĞI

ARDIÇ YAĞI FAYDALARIVücudun toksinlerden arınmasında ve iltihapların tedavi edilmesinde kullanılır. Böbrekleri, bağırsakları, kalp ve damar yollarını ..

120,00TL
BİBERİYE YAĞI

BİBERİYE YAĞI

Biberiye Yağı Nedir?   Biberiye yağının kanserli hücre oluşumunun önlenmesinde vücudu destekleyen bitkiler arasında geldiği belirtilmektedir..

120,00TL
Kantaron Yağı

Kantaron Yağı

En çok bilinen özelliği yaraları iyileştirme olan kantaron yağını, ciltte oluşabilecek yara ve izlerde birkaç damla sürerek kullanabilirsiniz. Yaralar..

100,00TL
KEKİK YAĞI

KEKİK YAĞI

Kekik yağı; Akdeniz ikliminde yetişen ve keskin kokulu bir bitki türü olan kekiğin, buhar distilasyonu yöntemiyle damıtılmasından elde edilen aromatik..

120,00TL
LAVANTA YAĞI

LAVANTA YAĞI

LAVANTA YAĞI NEDİR?Lavanta esansiyel yağı, aroma terapide çok kullanılan esansiyel yağlardan biridir. Hoş bir kokuya sahip, güzel bir çiçekt..

120,00TL
NANE YAĞI

NANE YAĞI

   Nane yağı, farklı amaçlarla kullanılan esansiyel bir yağdır. Dünya çapında bir öneme sahip olan nane yağı, keskin kokusuyla kolayca fark ..

120,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)