Filizin Meşhur Köyceğiz Balı

Çifte Kavrulmuş Tahin

Çifte Kavrulmuş Tahin

İnsan sağlığını sekteye uğratan ve zehirlenmelere kadar yol açan toksinler tahin sayesinde vücudumuzdan arınır.  Tahin, kan akışını düzene soktuğ..

140,00TL
Günlük (Sığla) Yağı 120 gr

Günlük (Sığla) Yağı 120 gr

Sığla Yağı Nedir? Dünyada sadece iki ülkede bulunan ve ülkemizde Ege Bölgesi'nde, özelikle Muğla illeri civarında yetişen sığla ağacından elde ed..

850,00TL
Nar Ekşisi (1 KG)

Nar Ekşisi (1 KG)

Nar ekşisinin faydaları nelerdir? -  Hipertansiyonu düşürücü etkisi vardır.  - Kolesterol ve kan şekerini dengeler. Yükselmelerini engeller...

140,00TL
Polen

Polen

POLENİN FAYDALARI  Antioksidan bileşenleri ile vücudun daha genç ve dinç olmasını sağlar. Kalp krizlerinin gerçekleşmesinde engelleyici bir etkiy..

175,00TL
Sıkma Zeytinyağı

Sıkma Zeytinyağı

Hücre ve dokuların yaşam sıvısı kabul edilen yağlar, bir insanın yaşamını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin de kaynağıdır. Soğuk sıkı..

250,00TL
Dağ Balı

Dağ Balı

Vitaminler, insan vücudunun metabolizmasını destekleyen temel besinlerdir. Her bir vitamin grubu vücudun işleyişinde rol oynar:B - metabolizmaya katıl..

800,00TL
Deli Bal

Deli Bal

• Soğuk algınlığı, grip, nezle gibi hastalıklarda iyileşme sürecini hızlandırıyor. • Öksürüğün de hızlıca kesilmesinde büyük rol oynuyor. • Sadece gri..

275,00TL
Kantaron Yağı

Kantaron Yağı

En çok bilinen özelliği yaraları iyileştirme olan kantaron yağını, ciltte oluşabilecek yara ve izlerde birkaç damla sürerek kullanabilirsiniz. Yaralar..

100,00TL
KEÇİBOYNUZU UNU

KEÇİBOYNUZU UNU

Keçiboynuzu Unu Nedir?    Harnup yöresel adıyla da bilinen keçiboynuzu, Akdeniz ikliminde yetişen, baklagiller familyasına ait bi..

150,00TL
KESTANE BALI (250gr)

KESTANE BALI (250gr)

Kestane ağaçları ve o ağaçların sadece Haziran ayında on beş gün süreyle açan çiçeklerinden elde edilen bir baldır.     Kestane Ba..

350,00TL
Kudret Narı

Kudret Narı

Diyabet Tedavisi ve Kan Şekeri YönetimiKudret narı, tip 2 diyabetli hastalarda kan şekeri düzeylerini düşürmek için alternatif bir tedavi olarak kulla..

120,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)