Alt Kategoriler


Günlük (Sığla) Yağı 120 gr

Günlük (Sığla) Yağı 120 gr

Sığla Yağı Nedir? Dünyada sadece iki ülkede bulunan ve ülkemizde Ege Bölgesi'nde, özelikle Muğla illeri civarında yetişen sığla ağacından elde ed..

850,00TL
Polen

Polen

POLENİN FAYDALARI  Antioksidan bileşenleri ile vücudun daha genç ve dinç olmasını sağlar. Kalp krizlerinin gerçekleşmesinde engelleyici bir etkiy..

175,00TL
ÇAM BALI

ÇAM BALI

Çam Balının Faydaları-Nezle, öksürük ve boğaz yanmalarına iyi gelir.-Göz bozukluğunu düzelterek gözlerin daha iyi görebilmesini sağlar.-Kalp ritmini b..

300,00TL
Dağ Balı

Dağ Balı

Vitaminler, insan vücudunun metabolizmasını destekleyen temel besinlerdir. Her bir vitamin grubu vücudun işleyişinde rol oynar:B - metabolizmaya katıl..

800,00TL
Deli Bal

Deli Bal

• Soğuk algınlığı, grip, nezle gibi hastalıklarda iyileşme sürecini hızlandırıyor. • Öksürüğün de hızlıca kesilmesinde büyük rol oynuyor. • Sadece gri..

275,00TL
Kara Üzüm Pekmezi

Kara Üzüm Pekmezi

Kara üzüm pekmezi faydaları;- Yararlı bir enerji ve karbonhidrat kaynağıdır.- Kas ve kemik sisteminin sağlıklı ve düzgün bir şekilde çalışmasına yardı..

150,00TL
Karakovan Balı

Karakovan Balı

Karakovan balı antiseptik özelliğe sahiptir. Bu sayede zararlı mikroorganizmalarla mücadelede başarıyla görev alabilir. Hastane enfeksiyonu olarak da ..

325,00TL
KESTANE BALI (250gr)

KESTANE BALI (250gr)

Kestane ağaçları ve o ağaçların sadece Haziran ayında on beş gün süreyle açan çiçeklerinden elde edilen bir baldır.     Kestane Ba..

350,00TL
Kudret Narı

Kudret Narı

Diyabet Tedavisi ve Kan Şekeri YönetimiKudret narı, tip 2 diyabetli hastalarda kan şekeri düzeylerini düşürmek için alternatif bir tedavi olarak kulla..

120,00TL
Kuru İncir Reçeli

Kuru İncir Reçeli

İçerdiği yüksek lif oranı sayesinde sindirimi hızlandırır ve kolaylaştırır. Bağırsakları yumuşatır. Kabızlığı giderir. Vücuda kuvvet ve enerji verir. ..

120,00TL
LAVANTA BALI

LAVANTA BALI

Lavanta Balı Faydaları-Vücudu mikroplara karşı koruyarak savunma sistemini geliştirir.-Tansiyon sorunu olan kişilerin hipertansiyonlarının düzenlenmes..

350,00TL
NARENCİYE BALI

NARENCİYE BALI

  Narenciye balı, bazı üreticiler tarafından bu bitkilerin karışık olarak bulunduğu alanlara kovanların konulmasıyla karışık olarak bir bal üreti..

250,00TL
TANELİ KARADUT ÖZÜ

TANELİ KARADUT ÖZÜ

%100 Doğal Taneli Karadut ÖzüOldukça faydalı bir meyve olan karaduttan elde edilen karadut özü son derece faydalı bir içeriğe sahiptir. İçeriğindeki z..

240,00TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)